ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου, αλλά και των επόμενων ημερών όπως αυτό έχει δημοσιευθεί από την ΕΠΣΚ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 29/10/22 08:30
2. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Παρασκευή 28/10/22 20:00
4. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 29/10/22 16:30 Αναβλήθηκε
5. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 30/10/22 15:00
6. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 19:00
7. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 19:45
8. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 06/11/22 14:45
9. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00
10. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/11/22 18:00
11. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 30/10/22 13:30
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 02/11/22 16:30
14. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 04/11/22 14:00
15. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00
16. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 12/11/22 12:30
17. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/11/22 16:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 30/10/22 12:00 Αναβλήθηκε
19. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 30/10/22 13:00 Αναβλήθηκε
20. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 05/11/22 17:00
21. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 17:00
22. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00
23. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 13/11/22 13:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Σάββατο 29/10/22 15:00 Αναβλήθηκε
25. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 29/10/22 19:00
26. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 16:00
27. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00
28. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/11/22 17:00
29. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/11/22 17:30
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 29/10/22 15:00
31. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 29/10/22 17:00
32. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 09/11/22 16:30
33. A.E. MYKONOY – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 13/11/22 12:30
34. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 13/11/22 14:00
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 29/10/22 16:00 Αναβλήθηκε
36. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 30/10/22 14:45
37. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/11/22 17:00
38. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:30
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 30/10/22 12:00
40. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 30/10/22 13:15
41. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 10:00
42. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 13/11/22 17:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 01/11/22 16:30
44. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 05/11/22 12:30
45. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 15:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00
47. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 18:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 05/11/22 14:00
49. Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 09:00
50. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 06/11/22 12:00
51. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 04/11/22 16:30
53. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00
54. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΤΗΝΟΥ Κυριακή 06/11/22 13:00
55. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 16:00
56. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 13/11/22 12:30
57. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 16/11/22 16:30
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 20:00
59. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00
60. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 06/11/22 14:45
61. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/11/22 15:00
62. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 12/11/22 20:00
63. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 29/10/22 15:00
65. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/22 16:30
66. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 29/10/22 19:00
67. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 12/11/22 14:30
68. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/11/22 19:30
69. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 13/11/22 14:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Ελλάς Σύρου – Πανναξιακός Live Streaming

Ελλάς Σύρου – Πανναξιακός Live Streaming Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση από το γήπεδο της ΕΠΣ …