ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (4-6/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (4-6/3)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 05/03/23 15:00
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Δευτέρα 06/03/23 17:30
16η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 12/03/23 14:45
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 05/03/23 12:15
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 05/03/23 13:00
13η αγωνιστική
. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 12/03/23 13:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Παρασκευή 03/03/23 14:00
. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 05/03/23 13:00
7η αγωνιστική
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 18:30
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Πέμπτη 02/03/23 15:00
7η αγωνιστική
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Πέμπτη 02/03/23 19:00
8η αγωνιστική
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 04/03/23 12:15
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:30
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 05/03/23 10:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 05/03/23 13:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00
11η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 04/03/23 17:00
9η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 05/03/23 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 01/03/23 16:15
10η αγωνιστική
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 01/03/23 17:30
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 04/03/23 13:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Πέμπτη 02/03/23 15:00
4η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 04/03/23 10:00
8η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 04/03/23 12:00
9η αγωνιστική
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 05/03/23 09:00
7η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 05/03/23 10:00
3η αγωνιστική
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 05/03/23 11:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 05/03/23 13:00
8η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 05/03/23 13:00

Check Also

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (20/4)

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (20/4) Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η …