ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (2/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (2/12)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 19:30 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
3η αγωνιστική
5. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 14:15 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 01/12/23 14:45 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 3-1
5η αγωνιστική
7. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 14:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:30 ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 02/12/23 17:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.

 

Check Also

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου που θα …