ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (13-14/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (13-14/11)

Δείτε το αρχικό πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 13 και 14 Νοεμβρίου 2021. Ενδέχεται στα μέσα της εβδομάδας να υπάρξουν αλλαγές, με το τελικό πρόγραμμα να ανακοινώνεται την πέμπτη με τους ορισμούς της διαιτησίας…

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 14/11/21 14:30
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
2. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 14/11/21 12:15
3. Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:30
4. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 16:00
5. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/11/21 15:00
6. Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β – Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:30
7. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 16:15
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 12/11/21 20:30
9. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
10. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 20/11/21 16:15
11. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 21/11/21 14:45
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
12. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 16:00
13. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 14/11/21 11:00
14. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 20/11/21 20:00
15. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
16. Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Β – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 24/11/21 17:00
K-18 SEAJETS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 14/11/21 11:00
K-18 SEAJETS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 10/11/21 18:00
K-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:15
20. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 17/11/21 16:15
21. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 20/11/21 12:15
22. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 21/11/21 13:30
K-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
23. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 08:15
24. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 14/11/21 14:45
25. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 20/11/21 13:00
K-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
26. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 16:30
27. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:30
K-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
28. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00
29. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 13:00
30. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 24/11/21 16:15
K-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
31. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 14/11/21 20:00
K-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
32. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 13/11/21 18:00
33. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 21:15
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
34. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 20/11/21 13:00
35. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/11/21 13:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
36. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:30
37. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΤΗΝΟΥ Κυριακή 21/11/21 12:30
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
38. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 13/11/21 16:00
39. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
40. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 21/11/21 12:00
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 21/11/21 08:30
42. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Τετάρτη 24/11/21 15:00

 

Check Also

Στο VAR… Live (18.00-20.00)

Ακούστε σήμερα στις 18.00 ζωντανά μέσα από το Syros-Sports.gr την αθλητική ραδιοφωνική εκπομπή του Αιγαίο …