ΕΠΣ Κυκλάδων : Το πρόγραμμα αγώνων (3-11/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων : Το πρόγραμμα αγώνων (3-11/2)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥ Σάββατο 10/02/24 12:00
4η αγωνιστική
2. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 19/02/24 16:00
2η αγωνιστική
3. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 01/03/24 13:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00
4η αγωνιστική
5. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 19/02/24 18:30
2η αγωνιστική
6. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 01/03/24 16:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. A.E. MYKONOY – Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:30
8. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 04/02/24 12:30
19η αγωνιστική
9. A.E. MYKONOY – Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ ΚΟΡΦΟΥ Τετάρτη 14/02/24 13:45
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. A.E. MYKONOY – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 04/02/24 15:00
7η αγωνιστική
11. Α.Ο. ΧΑΝΙΑ – A.E. MYKONOY ΜΙΝΟΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ Κυριακή 18/02/24 15:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 04/02/24 20:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:45
14. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:30
9η αγωνιστική
15. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 09/02/24 16:45
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:00
8η αγωνιστική
17. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:45
4η αγωνιστική
18. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/02/24 14:45
5η αγωνιστική
19. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:00
21. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 21:00
8η αγωνιστική
22. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 21:00
Κ-18 SEAJETS – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/24 18:00
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:00
7η αγωνιστική
25. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/02/24 18:00
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 14:00
4η αγωνιστική
27. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 21:00
9η αγωνιστική
28. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00
29. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/02/24 15:00
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:00
6η αγωνιστική
31. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 06/02/24 19:00
32. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 07/02/24 16:45
8η αγωνιστική
33. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/02/24 12:45
34. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 16:00
35. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 16:30
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/02/24 17:30
3η αγωνιστική
37. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/02/24 19:30
7η αγωνιστική
38. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 13:00
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:00
40. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 19:00
10η αγωνιστική
41. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/02/24 10:00
7η αγωνιστική
42. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/02/24 12:00
43. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 19:00
9η αγωνιστική
44. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 09:30
7η αγωνιστική
45. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 12:00
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/02/24 16:00
47. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/24 16:00
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:30
7η αγωνιστική
49. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 13:45
4η αγωνιστική
50. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 16:00
9η αγωνιστική
51. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 17:30
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 17:00
10η αγωνιστική
53. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 04/02/24 18:00
6η αγωνιστική
54. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 11:00
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 10:00
10η αγωνιστική
56. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 10:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …