ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (4-11/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (4-11/4)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. A.E. MYKONOY – Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ Τετάρτη 12/04/23 12:00
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
2. A.E. MYKONOY – ΑΠΣ ΣΑΦΠΩ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 08/04/23 19:30
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – A.E. MYKONOY ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Τετάρτη 05/04/23 14:30
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
4. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/04/23 17:00
19η αγωνιστική
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 09/04/23 14:45
6. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Τρίτη 11/04/23 17:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
7. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 07/04/23 20:30
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 05/04/23 16:30
10η αγωνιστική
9. A.E. MYKONOY – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 09/04/23 15:00
10. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 09/04/23 17:00
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/04/23 15:00
13η αγωνιστική
12. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/04/23 17:00
9η αγωνιστική
13. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 09/04/23 13:00
4η αγωνιστική
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 09/04/23 15:00
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
15. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 08/04/23 19:00
16. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/04/23 19:45
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 08/04/23 15:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 08/04/23 14:00
7η αγωνιστική
19. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 09/04/23 20:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
20. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 08/04/23 12:45
3η αγωνιστική
21. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 08/04/23 14:15
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
22. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 09/04/23 14:45
8η αγωνιστική
23. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 09/04/23 16:00

 

Check Also

Προπονητής UEFA A πλέον ο Χρήστος Φωκάς

Προπονητής UEFA A πλέον ο Χρήστος Φωκάς Προπονητής UEFA A είναι πλέον ο Χρήστος Φωκάς …