ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-21/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-21/11)

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/11/22 20:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – A.E. MYKONOY ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY – ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 20/11/22 20:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Δευτέρα 21/11/22 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 22/11/22 16:45
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 20/11/22 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 20/11/22 12:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 18/11/22 19:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 19/11/22 12:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 19/11/22 17:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 12:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 19/11/22 10:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.

Check Also

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο)

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο) Την ήττα γνώρισε η Ελλάς Σύρου από …