ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (27-28/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (27-28/1)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
9η αγωνιστική
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 28/01/24 12:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.
. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 18:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 21:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
10η αγωνιστική
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/24 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 18:30 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
8η αγωνιστική
. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 20:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 17:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 19:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.
5η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 28/01/24 10:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ.
3η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 28/01/24 12:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
10η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 28/01/24 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/24 16:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 28/01/24 17:00 , ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
4oς: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 13:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.
10η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 28/01/24 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 27/01/24 19:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
2η αγωνιστική
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 28/01/24 10:00 VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 28/01/24 15:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
7η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 27/01/24 17:30 VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
4η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 28/01/24 10:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …