Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων (23-24/11)

Το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων (23-24/11)

Το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων (23-24/11)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 17:00
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/11/19 19:00
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:15
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00

 

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Σάββατο 23/11/19 09:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 14:45

 

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 24/11/19 12:00

 

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 23/11/19 21:45
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 12:00

 

Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/11/19 18:15
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 24/11/19 16:30

 

Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:30

 

Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 20/11/19 16:30
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/11/19 16:30

 

Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 24/11/19 14:45

 

Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 16:30
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 24/11/19 12:00

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 24/11/19 14:00

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 24/11/19 14:45
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00

 

Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/11/19 17:30
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 20:00

 

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 MULTIACTION Σάββατο 23/11/19 12:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 12:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/11/19 13:00

 

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 23/11/19 16:00

 

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ Σάββατο 23/11/19 18:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 24/11/19 13:00

 

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 14:00
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00

Check Also

Σκλαβούνος: «Ντρέπομαι… από που είμαι» (Βίντεο)

Σκλαβούνος: «Ντρέπομαι… από που είμαι» (Βίντεο) Με αφορμή τις προσπάθειες συγχωνεύσεις και συνεργασίας των ομάδων …