ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου που θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 20 και 27 Φεβρουαρίου.

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY – Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ ΚΟΡΦΟΥ Τετάρτη 21/02/24 11:00 3-1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Πέμπτη 22/02/24 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 20/02/24 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
1-1

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024
(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 23/02/24 13:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
4η αγωνιστική
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ Δευτέρα 26/02/24 12:00
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 26/02/24 16:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 23/02/24 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
4η αγωνιστική
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ Δευτέρα 26/02/24 15:00
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 26/02/24 18:30
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 25/02/24 12:30
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 24/02/24 18:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 24/02/24 20:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 25/02/24 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 27/02/24 16:45
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 28/02/24 16:45
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 24/02/24 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
9η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 24/02/24 12:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 24/02/24 17:00 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 24/02/24 16:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 24/02/24 13:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
6η αγωνιστική
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 25/02/24 13:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 25/02/24 13:00 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 25/02/24 10:00 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΔΡΑΚΟΣ Α.
7η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 25/02/24 12:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑ Λ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Η απάντηση Φουστέρη στην δήλωση Χριστοφιλέα για την απαγόρευση της κάμερας

Η απάντηση Φουστέρη στην δήλωση Χριστοφιλέα για την απαγόρευση της κάμερας Ο ισχυρός άνδρας της …