ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (6-10/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (6-10/4)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου που θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 6 και 10 Απριλίου.

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ – A.E. MYKONOY ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ Κυριακή 07/04/24 12:30
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 07/04/24 16:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Τετάρτη 10/04/24 13:00
3η φάση
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 10/04/24 17:00
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 06/04/24 18:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 06/04/24 19:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 07/04/24 19:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 06/04/24 16:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
5η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – A.E. MYKONOY ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 06/04/24 20:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.
10η αγωνιστική
A.E. MYKONOY – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 06/04/24 21:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 06/04/24 19:45 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
12η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 06/04/24 20:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
13η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 07/04/24 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
8η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 07/04/24 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 06/04/24 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Παρασκευή 05/04/24 19:00 VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
10η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 06/04/24 10:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.

Check Also

Αθλητική εκπομπή «Στο VAR» (18.00-20.00) Live Audio

Αθλητική εκπομπή «Στο VAR» (18.00-20.00) Live Audio Σήμερα στις 18.00 άλλη μια αθλητική ραδιοφωνική εκπομπή …