Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (16-17/11)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 16/11/19 13:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. 4-1
2. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 5-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 1-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/11/19 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-0
6. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 09:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 5-2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 16/11/19 12:15 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 2-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 16/11/19 11:00 0-0
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-1
10. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 17/11/19 14:30 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
11. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 1-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ(Β ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ) Κυριακή 17/11/19 12:00 0-4
13. Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 12:00 0-1
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 14:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 1-3
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 15/11/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 1-3
16. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. 4-0
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 4-1
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 2-7
19. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. 1-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 16/11/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 1-6
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/11/19 19:15 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-2
23. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι. 0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Check Also

Α.Π.Ο Ελλάς: Λαχειοφόρος με super Δώρο Scooter Asus Estate 125 I (Φωτο)

Α.Π.Ο Ελλάς: Λαχειοφόρος με super Δώρο Scooter Asus Estate 125 I (Φωτο) Ξεκίνησε πριν από …