Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. Δεν έγινε
2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 0-4
3. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. 1-2
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 01/12/19 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 0-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 0-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 11:00 0-2
9. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 01/12/19 11:00 1-0
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-0
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ Κυριακή 01/12/19 15:00 2-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. 1-1
13. ΑΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 01/12/19 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 0-0
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 29/11/19 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 4-1
16. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 01/12/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α.
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 0-3
18. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/12/19 17:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. 1-1
19. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/12/19 20:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 30/11/19 21:45 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 10-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 29/11/19 18:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 20:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. 3-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 MULTIACTION Κυριακή 01/12/19 16:00 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 01/12/19 12:30 0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Νοσοκομείο 12 παίκτες του Α.Ο.Σ, δεν ταξιδεύει στη Νάξο για το ντέρμπι;

Νοσοκομείο 12 παίκτες του Α.Ο.Σ, δεν ταξιδεύει στη Νάξο για το ντέρμπι; Αναβολή του αγώνα …