Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα της Κυριακής (10/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα της Κυριακής (10/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα της Κυριακής (10/11)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/11/19 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-5
2. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. 0-1
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 1-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
5. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 09:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 4-0
7. ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-3
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:30
9. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 09/11/19 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ. 0-4
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 08/11/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 2-3
14. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/11/19 19:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 1-1
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 10/11/19 10:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 14:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 COPA Σάββατο 09/11/19 13:00 0-0
18. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ COPA Σάββατο 09/11/19 14:00 0-0
19. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/11/19 13:00
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 13:00 0-0
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 19:30 0-0
23. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 10/11/19 12:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Η ομαδική Γαστρεντερίτιδα που ταλαιπώρησε ομάδες και τα όσα αναφέρει ο ΚΑΠ

Η ομαδική Γαστρεντερίτιδα που ταλαιπώρησε ομάδες και τα όσα αναφέρει ο ΚΑΠ… Το μεγάλο ντέρμπι …