Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (28/2-1/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (28/2-1/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (28/2-1/3)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 29/02/20 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/03/20 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 16:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., VAN AAKEN Φ.

Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 29/02/20 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 29/02/20 15:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 01/03/20 10:00 VAN AAKEN Φ., ΚΟΥΚΑ Α., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/03/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 01/03/20 09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 02/03/20 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-12  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 16:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 18:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 29/02/20 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ & ΦΙΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΗΛΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.

 

Check Also

Τροχαίο ατύχημα για Άκη Πύργο-Νοσηλεύεται στο Νοσοκομείο

Τροχαίο ατύχημα για Άκη Πύργο Τροχαίο ατύχημα είχε ο Αντιπρόεδρος του ΑΠΟ  Ελλάς Σύρου Άκης …