ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (3-4/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές αγώνων (3-4/2)

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
A.E. MYKONOY – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 04/02/24 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:45 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.
8η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 21:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
4η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 21:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
9η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 04/02/24 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 19:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
10η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/02/24 10:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
7η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 04/02/24 12:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
7η αγωνιστική
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 13:45 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 17:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.
10η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 04/02/24 18:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 10:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …