ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (22-23/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (22-23/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (22-23/10)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 22/10/22 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
2. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 22/10/22 17:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-0
3. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ 22/10/22 17:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-0
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. Σάββατο 22/10/22 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 0-0
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 22/10/22 13:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-3
6. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ Κυριακή 23/10/22 14:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 1-1
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ Σάββατο 22/10/22 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. 3-2
8. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 22/10/22 20:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 0-2
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. A.E. MYKONOY – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ Κυριακή 23/10/22 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 3-0
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 22/10/22 15:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 0-5
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ Σάββατο 22/10/22 10:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. 3-4
12. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΙΟΥ Σάββατο 22/10/22 14:30 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. 2-0
13. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 22/10/22 18:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 0-2
14. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΙΟΥ Κυριακή 23/10/22 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 5-0
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Κυριακή 23/10/22 19:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 2-0

Check Also

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη Με τέσσερις νίκες …