Κ16: Κανονιέρηδες-Παμμηλιακός 3-1 (Τα γκολ και οι καλύτερες στιγμές)

Την τρίτη νίκη τους στο πρωτάθλημα Κ16 της ΕΠΣ Κυκλάδων πήραν το Σάββατο (27/1) οι Κανονιέρηδες. Η ομάδα του Παναγιώτη Τσούκου αν και βρέθηκε πίσω στο 2ο λεπτό με το γκολ του Κοροβέση, επικράτησε 3-1 παίρνοντας την τρίτη νίκη τους στο φετινό πρωτάθλημα. Το γκολ της ισοφάρισης σημείωσε ο Αθανασίου στο 20ο λεπτό. Λίγο πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου, η Συριανή ομάδα σημείωσε και δεύτερο τέρμα με τον Μπουντούρη στο 29. Στο δεύτερο ημίχρονο οι Κανονιέρηδες σκόραραν ξανά με τον Μήτσκα για το τελικό 3-1. Καλή παρουσία και για τις δυο ομάδες, καθώς και ο Παμμηλιακός είχε καλές στιγμές στο παιχνίδι του.

Διαιτητές: Καλόγερας, Βοηθοί: Βαρθαλίτης-Ζουγανέλης

Κανονιέρηδες: Καπέλλας, Ραουζαίος Δ (Ραουζαίος Α 49΄), Τάνταλος, Αθανασίου, Χατζαντώνης, Βουτσίνος, Βαμβακούσης, Μήτσκας, Φρέρης (Βασιλειάδης 72΄), Μπουντούρης, Κουκουλογιάννης (Βλαχογιάννης 49΄)

Βλαχογιάννης, Σούρλας, Ραουζαίος Α, Γύπαρης, Βασιλειάδης

Παμμηλιακός: Ραζάι, Σούλι (Ζούλιας 72΄), Παπαδόπουλος, Μάλλης, Σαχολάρι, Κούτη, Μακρής, Μπογιανόγλου, Ραμβούνης (Τασιόπουλος 90΄), Γαλλής, Κοροβέσης