ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ 2015-16: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ του ανδρικού πρωταθλήματος σε Α και Β όμιλο στις Κυκλάδες…

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

            1  ος Γύρος

                                                                                              1  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    AO  AΝΔΡΟΥ                                          ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ                                      Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

                                                                                              2  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ                               AO  AΝΔΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ                             Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

                                                                                              3  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    AO  AΝΔΡΟΥ                                          Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ                               ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

           

2  ος Γύρος

                                                                                              1  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ                             AO  AΝΔΡΟΥ

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ                               Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

                                                                                              2  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    AO  AΝΔΡΟΥ                                          Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ                                      ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

                                                          

 

                                                                                             3  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ                                      AO  AΝΔΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ    ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ                             Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

            1  ος Γύρος

                                                                                              1  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ                                ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΘΗΡΑΣ                                  ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ                                    ΑΟ  ΠΑΡΟΥ

                                                                                              2  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΟ  ΠΑΡΟΥ                                            Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ                                 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

                                                                                              3  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ                                ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΟ  ΠΑΡΟΥ                                            ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

           

2  ος Γύρος

                                                                                              1  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ                                 Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΟ  ΠΑΡΟΥ                                            ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

                                                                                            

  2  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΔΕ  ” ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ                                ΑΟ  ΠΑΡΟΥ

ΘΗΡΑΣ                                  ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ                                    ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

 

 

                                                                                              3  η Αγωνιστική

  Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΘΗΡΑΣ                                  ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ                                    Α.Ο. ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ                          ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ                                 ΑΟ  ΠΑΡΟΥ

Check Also

10ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βετεράνων: Ξεκίνημα με ήττα για την Σύρο (Αποτελέσματα-Πρόγραμμα)

10ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βετεράνων: Ξεκίνημα με ήττα για την Σύρο (Αποτελέσματα-Πρόγραμμα) Το 10ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα …