Οι αποστολές των Μικτών Ομάδων που ταξίδεψαν στη Σάμο

Οι αποστολές των Μικτών Ομάδων που ταξίδεψαν στη Σάμο

Του: Σπύρου Μάκαρη

Στη Σάμο βρίσκεται από το μεσημέρι η αποστολή των Μικτών Ομάδων Κ14 και Κ16 της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Οι ομάδες των Κυκλάδων ρίχνονται αύριο στη «μάχη» του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, αντιμετωπίζοντας τις αντίστοιχες της ΕΠΣ Σάμου.

Ο αγώνας της Κ14 θα ξεκινήσει στις 11:30 και της Κ16 στις 14:30. Και οι δύο αγώνες θα μεταδοθούν από το sportcyclades.gr σε συνεργασία με το syrossports και το samossports.

Αναλυτικά, οι ποδοσφαιριστές που ταξίδεψαν στη Σάμο:

Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ-16

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ Κ-16

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ
1 ΤΣΙΓΩΝΙΑΣ Τ/Φ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑ’ΙΚΟΣ 2008
2 ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ Τ/Φ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Μ.Ε.Σ ΝΗΡΕΑΣ 2008
3 ΦΡΕΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΙΔΕΣ 2008
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2008
5 ΖΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Μ.Ε.Σ ΝΗΡΕΑΣ 2009
6 ΚΕΒΑΝΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2008
7 ΜΠΕΤΣΑ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2008
8 ΨΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΩΤΙ 2009
9 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2008
10 ΒΑΛΛΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2008
11 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2008
12 ΚΟΔΕΛΑΊ ΛΕΝΤΙΟΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙ 2008
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑ’ΙΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΊΚΟΣ 2008
14 ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΘΗΡΑ’ΙΚΟΣ 2008
15 ΚΑΡΤΙΜΠΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΊΚΟΣ 2009
16 ΒΕΤΣΑ’Ι ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2008
17 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣ/ΝΟΣ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2008
18 ΚΟΤΣΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2008
19 ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2008
20 ΜΠΟΥΖΙ Ε’ΙΤΖΕΛ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2008
21 ΝΙΠΠΟΛΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 2009

 

Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ-14

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ Κ-14

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ
1 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 2011
2 ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2010
3 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣ/ΝΟΣ ΝΕΟΣ ΑΟΣ ΣΥΡΟΥ 2010
4 ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2010
5 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2010
6 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 2010
7 ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΤΗΝΟΥ 2010
8 ΜΠΕΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Μ.Ε.Σ ΝΗΡΕΑΣ 2010
9 ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Μ.Ε.Σ ΝΗΡΕΑΣ 2010
10 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 2010
11 ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 2010
12 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΣ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 2010
13 ΒΑΛΛΕΤΑΣ ΚΩΣ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 2010
14 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ 2010
15 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΊΚΟΣ 2010
16 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΘΗΡΑΊΚΟΣ 2011
17 ΛΙΡΙΝΤΟΝ ΜΕΣΣΙ ΠΑΝΘΗΡΑΊΚΟΣ 2010
18 ΠΡΕΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2010

 

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …