Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββάτου (27/1) στις Κυκλάδες

Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββάτου (27/1) στις Κυκλάδες

Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββάτου (27/1) στις Κυκλάδες

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. A.E. MYKONOY – ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 27/01/24 14:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
2. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
3. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 14:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.
4. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 21:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
7. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 18:30 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
8η αγωνιστική
8. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/01/24 20:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
3η αγωνιστική
10. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 27/01/24 19:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 12:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΜΑΝΩΛΗΚΑ Μ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 27/01/24 19:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
7η αγωνιστική
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/01/24 18:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 27/01/24 17:30 VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …