Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10)

Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10)

Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:45 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., VAN AAKEN Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
3. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
5. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
K-15 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 14/10/20 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-7
7. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 16/10/20 16:45 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΛΥΝΟΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 2-2
K-15 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
K-15 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 16/10/20 18:00 0-0
11. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:30
12. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 16/10/20 16:30 0-0
14. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:45 0-0

Check Also

«Μας είχατε ξεγράψει σαν ομάδα (Βίντεο)

«Μας είχατε ξεγράψει σαν ομάδα (Βίντεο) Ο αντιπρόεδρος του Αίαντα Σύρου Πέτρος Ραουζαίος αμέσως μετά …