Ποδόσφαιρο: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (7-8/3)

Ποδόσφαιρο: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (7-8/3)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Πέμπτη 05/03/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 4-1
2. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/03/20 13:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 2-0
3. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 07/03/20 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 5-0
4. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 07/03/20 20:00 3-0 α.α.
5. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 3-3
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 12:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 1-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 08/03/20 14:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΠΑΝΤΟΣ Θ.
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 08/03/20 14:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
9. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 08/03/20 14:30 1-1
10. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:00 1-4
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ (Σ. ΓΙΑΛΑΜΠ.) Κυριακή 08/03/20 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Μ. 1-0
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κ-12 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 3-3
Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/03/20 16:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 3-0
Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 8-0
15. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 3-0
16. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 07/03/20 18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 5-2
Κ-14  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 2-2
19. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/03/20 09:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 4-1
Κ-12  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 19:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-0
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 18:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.
K-10  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/03/20 14:00 0-0
23. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:00 0-0
24. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 08/03/20 16:30 0-0
K-10  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 07/03/20 12:45 0-0
K-10  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 18:00 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΤΗΝΙΑΚΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 1-5

 

Check Also

Ανακοίνωση Ελλάς για Μανώλη Μουλίδη

Ανακοίνωση Ελλάς για Μανώλη Μουλίδη Ανακοίνωση εξέδωσε η Ελλάς μέσα από την οποία εύχεται χρόνια …