Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / Ποδόσφαιρο: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (29/2)

Ποδόσφαιρο: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (29/2)

Ποδόσφαιρο: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (29/2)

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 26/02/20 16:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 8-0
3. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 29/02/20 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 16:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., VAN AAKEN Φ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 26/02/20 16:00 VAN AAKEN Φ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α. 1-8
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/02/20 13:00
7. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 13:00
8. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 29/02/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
9. Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) Σάββατο 29/02/20 15:00
Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 29/02/20 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 29/02/20 15:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Κ-12  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 16:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-5
13. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 28/02/20 18:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 5-0
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 29/02/20 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ & ΦΙΛΩΝ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΗΛΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/02/20 20:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.

 

 

Check Also

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/7)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/7) Ματς από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και το ΠΑΟΚ …