Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Πρωταθλήματα υποδομών: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Πρωταθλήματα υποδομών: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-1
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:30 VAN AAKEN Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-4
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 1-4
Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/01/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 4-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 3-2
Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. 1-5
Κ-14- 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. 0-5
Κ-12  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. 4-0
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. 5-0
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. 3-4
K-10  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 12:30 0-0
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 13:30 0-0
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ COPA Κυριακή 19/01/20 14:00 0-0
K-10  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:30 0-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:30 0-0

Check Also

Ανακοίνωση Α.Π.Ο Ελλάς Σύρου

Ανακοίνωση Α.Π.Ο Ελλάς Σύρου Ο χθεσινός αγώνας μεταξύ του Πανσιφναϊκού με την Ελλάς Σύρου επισκιάστηκε …