Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα αγώνων (11-19/1)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα αγώνων (11-19/1)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα αγώνων (11-19/1)…

Δείτε το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων για το διάστημα 11 με 19 Ιανουαρίου 2020…

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 04/01/20 14:30
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Κυριακή 05/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Κυριακή 05/01/20 16:00
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Τρίτη 07/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Τρίτη 07/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Πέμπτη 09/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Πέμπτη 09/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 12:30
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 11/01/20 12:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 04/01/20 16:00
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Κυριακή 05/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Κυριακή 05/01/20 17:30
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Τρίτη 07/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Τρίτη 07/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Πέμπτη 09/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ – Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Πέμπτη 09/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 14:00
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ ΦΑΦΑΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 11/01/20 14:00
Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:45
Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 11/01/20 12:00
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 12/01/20 14:45
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 11/01/20 18:30
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 12/01/20 10:00
Κ-14  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/01/20 16:30
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:00
Κ-14  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 14:30
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00
Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:00
Κ-12  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 19/01/20 13:00
Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 16:00
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:00
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Γήπεδο 9χ9 και προπονητήριο η Άνω Σύρος ;

Γήπεδο 9χ9 και προπονητήριο η Άνω Σύρος; Σύμφωνα με πληροφορίες μας, η τεχνική επιτροπή του …