Σάββατο με αγώνες στις Κυκλάδες (Πρόγραμμα)

Σάββατο με αγώνες στις Κυκλάδες (Πρόγραμμα)

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/11/22 08:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
3. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 20:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 02/11/22 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. 0-0
2η αγωνιστική
5. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 04/11/22 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 0-3
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 17:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Παρασκευή 04/11/22 15:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 1-2
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 13:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
11. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 05/11/22 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
12. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 VAN AAKEN Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 15:00 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
2η αγωνιστική
14. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 16:15 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
4η αγωνιστική
15. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 05/11/22 16:30
16. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 17:30 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
9η αγωνιστική
17. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 18:45 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.

Check Also

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη Με τέσσερις νίκες …