Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [23-25/10]

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [23-25/10]

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 25/10/20 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 24/10/20 14:30 VAN AAKEN Φ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π.
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 25/10/20 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 09:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ.
Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 25/10/20 13:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
K-15 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 23/10/20 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 24/10/20 20:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
K-15 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 24/10/20 19:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 24/10/20 12:45 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 25/10/20 13:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.

Check Also

Ανανέωσε με την Ελλάς ο Στάθης Μουλαράς

Ανανέωσε με την Ελλάς ο Στάθης Μουλαράς Ποδοσφαιριστής του ΑΠΟ ΕΛΛΑΣ Σύρου θα παραμείνει και …