Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/2)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/2)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/02/23 20:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 12/02/23 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 12/02/23 12:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 12/02/23 16:30 ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/02/23 14:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
4η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ((ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΜΗΤΡΩΟ)) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 12/02/23 13:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – A.E. MYKONOY ΤΗΝΟΥ Παρασκευή 10/02/23 17:00 ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 12/02/23 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 11/02/23 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
8η αγωνιστική
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 12/02/23 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
9η αγωνιστική
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 12/02/23 13:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 11/02/23 19:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
6η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 12/02/23 19:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:30 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
8η αγωνιστική
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/02/23 16:45 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 11/02/23 15:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.

 

Check Also

Live streaming: Κ16 ΕΠΣ Κυκλάδων – ΕΠΣ Δωδεκανήσου (18.30)

Live streaming: Κ16 ΕΠΣ Κυκλάδων – ΕΠΣ Δωδεκανήσου (18.30) Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση (26/2 | …