Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων [21-23/2]
Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων, από τις 21 έως τις 23 Φεβρουαρίου.
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. | |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 16:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ) | |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 14:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 13:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ) |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 17:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΨΑΡΡΑ Ι. |
Κ-16- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. |
Κ-14- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 21/02/20 | 16:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 12:30 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. |
Κ-14- 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Παρασκευή | 21/02/20 | 15:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ. |
Κ-12- 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 10:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | VAN AAKEN Φ. |
K-10- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 13:00 | ||
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 14:00 | ||
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | COPA | Κυριακή | 23/02/20 | 14:00 |