ΕΠΣ Κυκλάδων: Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ (Κ-10) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/12/23 18:30 3-3
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
2. Γ.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΑΒΥΘΟΥ ΑΧΑΙΑΣ Κυριακή 03/12/23 12:00 2-1
3. A.E. MYKONOY – Α. Ε. Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Δευτέρα 04/12/23 13:30
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
4. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:15 2-4
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:00 5-0
6. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 03/12/23 14:00 3-1
7. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00 10-0
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
8. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 19:30 0-5
9. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 03/12/23 10:00 4-0
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
10. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:00 5-1
3η αγωνιστική
11. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 14:15 1-2
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 02/12/23 16:00 0-0
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 14:00 5-1
14. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/12/23 17:00 6-1
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 03/12/23 16:00 5-0
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
16. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00 0-1
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:30 2-2
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
18. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 02/12/23 12:00 0-3
4η αγωνιστική
19. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 03/12/23 12:30 0-5
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 02/12/23 17:00 2-7
8η αγωνιστική
21. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 12:30 1-2

 

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …