Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΝΕΟΣ ΑΟΣ

ΝΕΟΣ ΑΟΣ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (30/11-1/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (30/11-1/12) A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:30 Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 30/11/19 19:00 Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ …

Read More »

Μικτές: Το Πρόγραμμα του 7ου Ομίλου για την Κ12 και την Κ14

Μικτές: Το Πρόγραμμα του 7ου Ομίλου για την Κ12 και την Κ14… Ανακοινώνεται το αγωνιστικό πρόγραμμα των οκτώ ομίλων των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Μικτών Ομάδων Ενώσεων κάτω των 12 (Κ12) και κάτω των 14 (Κ14) ετών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

Read More »

Μικτές ομάδες: «Δουλεύουν σκληρά οι ενωσιακοί προπονητές-Τέλη Νοεμβρίου συνάντηση

Μικτές ομάδες: «Δουλεύουν σκληρά οι ενωσιακοί προπονητές-Τέλη Νοεμβρίου συνάντηση Άκης Μπελεγρίνης και Βαγγέλης Γατσέλος έχουν «ανεβάσει μανίκια» δουλεύοντας εντατικά Είναι γνωστό εδώ και καιρό πως από φέτος οι άνθρωποι της ΕΠΣ Κυκλάδων επέλεξαν ένα νέο μοντέλο με δυο προπονητές (όπως στο παρελθόν). Άκης Μπελεγρίνης και Βαγγέλης Γατσέλος έχουν αναλάβει να …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9-10/11)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9-10/11) Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 08/11/19 16:30 Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. …

Read More »

Κ-12 Νέος Α.Ο Σύρου – Αίαντας Σύρου (βίντεο)

Κ-12 Νέος Α.Ο Σύρου – Αίαντας Σύρου (βίντεο) H κάμερα του aigaiokalimera.gr βρέθηκε στο Ενωσιακό γήπεδο της ΕΠΣ Κυκλάδων στο παιχνίδι για την κατηγορία Κ-12 ανάμεσα στις ομάδες του Νέος Α.Ο Σύρου και του Αίαντα Σύρου 2-3.

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19-20/10)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19-20/10) Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 18/10/19 18:00 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:30 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (13/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (13/10) A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 1-1 2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜ. …

Read More »

Πρωτάθλημα Κ14 Molten: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28-29/9)

Πρωτάθλημα Κ14 Molten: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28-29/9) Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 28/09/19 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ. 0-5 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:00 …

Read More »

Κ12 «AVANCE: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων 2019-20

Κ12 «AVANCE: Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων 2019-20 Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για το Πρωτάθλημα Κ12 «AVANCE». 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002-Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2η Αγωνιστική ΑΝΩ ΜΕΡΑ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 3η Αγωνιστική ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ …

Read More »

Νέος Α.Ο Σύρου: Ενημέρωση για τη νέα σεζόν

Νέος Α.Ο Σύρου: Ενημέρωση για τη νέα σεζόν Δυναμικά μπαίνει και φέτος ο ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ με όλο του το διοικητικό και τεχνικό επιτελείο στις επάλξεις στοχεύοντας για άλλη μια εποικοδομητική γεμάτη ποδόσφαιρο χρονιά. Είμαστε εδώ, στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις μας στο COPA FOOTBALL CLUB στην πλέον αθλητική γωνιά της Σύρου, …

Read More »