ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ (ΜΠΑΣΚΕΤ)

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-7/11)

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (6-7/11)

Read More »

ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων 3-7 Νοεμβρίου

ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων 3-7 Νοεμβρίου ΤΕΤΑΡΤΗ 3/11/2021 Α.Ο. ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ- Τ.Α.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 16.30-18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 ΑΠ.Α.Σ “ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ” – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 14:30 – 16:30, ΕΦΗΒΩΝ, ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ 17.00-19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ 09.00-11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔΕ Τ.Α.Κ. …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (30-31/10 και 3/11)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (30-31/10 και 3/11) ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ 16.00-18.00, ΕΦΗΒΩΝ, ΑΝΔΡΟΥ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 19:00-21:00, ΕΦΗΒΩΝ, ΔΑΠΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 11:00 – 13:00, ΠΑΙΔΩΝ, ΔΑΠΠΟΣ Α.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ – Τ.Α.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13.00-15.00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ …

Read More »

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/10)

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 23-24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021      ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ  ΩΡΑ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  23/10/2021 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Τ.Α.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΝΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 13.00-15.00 15.00-17.00 19.00-21.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (14-17/10)

ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                                                          14-16-17  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021                                            ΗΜΕΡΟΜΗΝ   ΟΜΑΔΕΣ     ΩΡΑ     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   ΚΡΙΤΕΣ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ   ΠΕΜΠΤΗ  14/10/2021   ΑΟ  ΠΑΡΟΥ – ΠΛΟΗΓΟΣ  …

Read More »

Μπάσκετ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/10)

Μπάσκετ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9-10/10) Αγωνιστική δραστηριότητα με δυο παιχνίδια Με δυο αγώνες συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δραστηριότητα στο πρωτάθλημα της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Κυκλάδων. Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα των αγώνων (9-10/10) Πρωτάθλημα παίδων: Α.Ο Άνδρου-Α.Ο Ερμούπολης Αναβλήθηκε Πρωτάθλημα παμπαίδων: ΤΑΚ Περιστεριώνας-Α.Ο Άνδρου 54-47 Πρωτάθλημα μίνι κοριτσιών: ΤΑΚ …

Read More »

ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (9-10/10)

ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (9-10/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                                                          9-10  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021                                            ΗΜΕΡΟΜΗΝ   ΟΜΑΔΕΣ     ΩΡΑ     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   ΚΡΙΤΕΣ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ   ΣΑΒΒΑΤΟ  9/10/2021   Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ – …

Read More »

Άρης Σύρου: Οι ώρες προπονήσεων… και οι προπονητές

Άρης Σύρου: Οι ώρες προπονήσεων… και οι προπονητές Ξεκινούν οι προπονήσεις των αγωνιστικών τμημάτων και της ακαδημίας του ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ ενώ παράλληλα έχουν ξεκινήσει οι εγγραφές για όλα τα τμήματα. Το προπονητικό staff των τμημάτων υποδομής της ομάδας μας αποτελείται από τους προπονητές της ανδρικής ομάδας Μάκη Νικολαίδη την επί …

Read More »

Στον Άρη για 12η σεζόν ο Λευτέρης Λαζαρίνος

Στον Άρη για 12η σεζόν ο Λευτέρης Λαζαρίνος Η ανακοίνωση της ομάδας για την ανανέωση της συνεργασίας των δυο πλευρών αναφέρει: Κομμάτι του Άρη Σύρου ο Λευτέρης Λαζαρίνος Βέλη στοχευμένα και συνάμα διασκεδαστικά τα περί παραίτησης του υπεύθυνου υποδομών του Άρη Σύρου. Η διοίκηση της ομάδας μας διαψεύδει κατηγορηματικά τις …

Read More »