ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (20/10)
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:00 | ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΚΑ Α. | 3-0 |
2. | Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 09:00 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | |
3. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 09:45 | VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι. | |
4. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ||
6. | ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 12:30 | ||
7. | ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | ||
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝ | ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 18/10/19 | 16:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | 0-4 |
10. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 16:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 1-1 |
11. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 14:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | |
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 16:15 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 2-6 |
13. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | |
14. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. | |
Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 16:00 | VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 0-7 |
16. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. | 9-0 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 13:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. | 3-0 |
18. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Παρασκευή | 18/10/19 | 16:45 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α. | 0-5 |
20. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:15 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. | |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 14:15 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 2-2 |
22. | Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 18:15 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | 1-3 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ | PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 16:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 5-0 |
24. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 13:00 | , VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.