ΕΠΣ Κυκλάδων: Αυλαία σήμερα με 4 παιχνίδια (Πρόγραμμα)….
Οι αγώνες της Β φάσεις στο πρωτάθλημα ανδρών και το παιχνίδι μπαράζ στο Κ12 ξεχωρίζουν από τις σημερινές αναμετρήσεις…
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Παρασκευή | 20/04/18 | 15:30 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) | ||
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 20/04/18 | 17:30 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | ||
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 20/04/18 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | ||
ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΦΑΣΗΣ Κ-12 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Παρασκευή | 20/04/18 | 20:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |
Αγώνες Σαββατοκύριακου
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 14:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 12:45 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. | ||
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 15:30 | ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΑ Α., ΠΛΑΤΙΑΣ Φ. |
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 12:45 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. |
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 18:15 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. |
ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΦΑΣΗΣ Κ-12 (2η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 20:00 | ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | ||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 07:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |