Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/4)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Α. 1-4
3. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 5-3
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00 1-0
5. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 16:00 1-1
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 10:30 1-1
7. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 14/04/19 14:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 1-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 0-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 0-1
10. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 5-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 4-1
12. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π. 5-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 13/04/19 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 0-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:00 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-11
15. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:45 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι. 0-2
16. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 10:30 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 8-0

Check Also

Έρχεται Σύρο και υπογράφει ο Νταβαρίνος

Έρχεται Σύρο και υπογράφει ο Νταβαρίνος Την πρώτη του φετινή μεταγραφή εκτός Σύρου ετοιμάζεται να …