Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πλούσιο πρόγραμμα με Τελικό Κυπέλλου στην Σύρο και Α.Ο.Σ στη Μύκονο (20-21/4)

Πλούσιο πρόγραμμα με Τελικό Κυπέλλου στην Σύρο και Α.Ο.Σ στη Μύκονο (20-21/4)

Πλούσιο πρόγραμμα με Τελικό Κυπέλλου στην Σύρο και Α.Ο.Σ στη Μύκονο (20-21/4)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το επόμενο Σαββατοκύριακο, που συμπεριλαμβάνει ενδιαφέρον αγώνες…

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ 5ων ΟΜΑΔΩΝ 
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 20/04/19 19:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 20/04/19 15:00
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 20:30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS 
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Τετάρτη 17/04/19 18:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
(ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ) – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/04/19 21:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 10:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/04/19 17:00
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/04/19 19:30
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 22/04/19 15:00
ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΡΙΑ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δευτέρα 22/04/19 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 21/04/19 14:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 19/04/19 16:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00

Check Also

Ελλάς Σύρου: «Ξεκινάμε μαζί…»-Κάρτες διαρκείας

Ελλάς Σύρου: «Ξεκινάμε μαζί…»-Κάρτες διαρκείας Ανακοίνωση Ελλάς Σύρου για τις κάρτες διαρκείας.. Ξεκινάμε δυναμικά τον …