A-SYROS LEAGUE: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα του A-Syros League, την βαθμολογία και το υπόλοιπο πρόγραμμα…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥA SOCCER CITY
             
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
25-Φεβ 17:30-18:30 7-2 SUNRISE – ΕΡΜΗΣ 6-Απρ 17:30-18:30  0-3
25-Φεβ 18:30-19:30 2-11 ΑΕΝ -TIFOZZI 6-Απρ 18:30-19:30  0-3
25-Φεβ 19:30-20:30 9-8 AJAX FAMILY – DESIGNERS 6-Απρ 19:30-20:30  14-10
25-Φεβ 20:30-21:30 9-2 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ – ELECTRONET 6-Απρ 20:30-21:30  3-0
25-Φεβ 21:30-22:30 5-6 VODKA JUNIORS – ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 6-Απρ 21:30-22:30  2-3
      ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ      
             
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
2-Μαρ 17:30-18:30 8-8 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ- SUNRISE 8-Απρ 17:30-18:30  3-0
2-Μαρ 18:30-19:30 8-7 ΕΡΜΗΣ – ΑΕΝ 8-Απρ 18:30-19:30  8-8 
2-Μαρ 19:30-20:30 3-4 TIFOZZI –  ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 8-Απρ 19:30-20:30  4-2
2-Μαρ 20:30-21:30 4-12 DESIGNERS – VODKA JUNIORS 8-Απρ 20:30-21:30  4-12
2-Μαρ 21:30-22:30 4-8 ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ – ELECTRONET 8-Απρ 21:30-22:30  3-0
      ΡΕΠΟ: AJAX FAMILY      
             
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
4-Μαρ 17:30-18:30  8-8 SUNRISE – AEN 15-Απρ 17:30-18:30  0-3
4-Μαρ 18:30-19:30  2-12 AJAX FAMILY – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 15-Απρ 18:30-19:30  15-7
4-Μαρ 19:30-20:30  16-4 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ – ΕΡΜΗΣ 15-Απρ 19:30-20:30  2-10
4-Μαρ 20:30-21:30  1-9 ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ – TIFOZZI 15-Απρ 20:30-21:30  5-3
4-Μαρ 21:30-22:30  0-3 ELECTRONET – DESIGNERS 15-Απρ 21:30-22:30  0-3
      ΡΕΠΟ: VODKA JUNIORS      
             
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
9-Μαρ 17:30-18:30  9-14 AJAX FAMILY – SUNRISE 20-Απρ 17:30-18:30  6-13
9-Μαρ 18:30-19:30  Αναβλ. AEN – ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 20-Απρ 18:30-19:30  8-2
9-Μαρ 19:30-20:30  6-9 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ – VODKA JUNIOR 20-Απρ 19:30-20:30  7-11
9-Μαρ 20:30-21:30  7-5 ΕΡΜΗΣ – ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 20-Απρ 20:30-21:30  Αναβλ.
9-Μαρ 21:30-22:30  1-9 DESIGNERS – TOFOZZI 20-Απρ 21:30-22:30  6-12
      ΡΕΠΟ: ELECTRONET      
             
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
11-Μαρ 17:30-18:30  0-3 SUNRISE – ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 22-Απρ 17:30-18:30  0-3
11-Μαρ 18:30-19:30  Αναβλ VODKA JUNIORS – AJAX FAMILY 22-Απρ 18:30-19:30  5-7
11-Μαρ 19:30-20:30  Αναβλ ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ – ΑΕΝ 22-Απρ 19:30-20:30  1-6
11-Μαρ 20:30-21:30  0-3 ELECTRONET – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 22-Απρ 20:30-21:30  0-3
11-Μαρ 21:30-22:30  Αναβλ DESIGNERS – ΕΡΜΗΣ 22-Απρ 21:30-22:30  
      ΡΕΠΟ: TIFOZZI      
             
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
16-Μαρ 17:30-18:30  7-3 VODKA JUNIORS – SUNRISE 27-Απρ 17:30-18:30  13-5
16-Μαρ 18:30-19:30  6-0 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ – ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 27-Απρ 18:30-19:30  5-6
16-Μαρ 19:30-20:30  10-5 AJAX FAMILY – ELECTRONET 27-Απρ 19:30-20:30  3-0
16-Μαρ 20:30-21:30  9-3 AEN – DESIGNERS 27-Απρ 20:30-21:30  9-5
16-Μαρ 21:30-22:30  1-8 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ – TIFOZZI 27-Απρ 21:30-22:30  4-7
      ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ      
             
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
18-Μαρ 17:30-18:30  7-14 SUNRISE – ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 29-Απρ 17:30-18:30  0-3
18-Μαρ 18:30-19:30  0-3 ELECTRONET – VODKA JUNIORS 29-Απρ 18:30-19:30  1-3
18-Μαρ 19:30-20:30  5-12 DESIGNERS – ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 29-Απρ 19:30-20:30  5-11
18-Μαρ 20:30-21:30  4-3 TIFOZZI – AJAX FAMILY 29-Απρ 20:30-21:30  6-7
18-Μαρ 21:30-22:30  6-8 ΕΡΜΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 29-Απρ 21:30-22:30  9-6
      ΡΕΠΟ: ΑΕΝ      
             
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
23-Μαρ 17:30-18:30  0-3 ELECTRONET -SUNRISE 4-Μαϊ 17:30-18:30  1-3
23-Μαρ 18:30-19:30  12-6 ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ – DESIGNERS 4-Μαϊ 18:30-19:30  8-3
23-Μαρ 19:30-20:30  2-2 VODKA JUNIORS – TIFOZZI 4-Μαϊ 19:30-20:30  8-7
23-Μαρ 20:30-21:30  10-12 AJAX FAMILY – ΕΡΜΗΣ 4-Μαϊ 20:30-21:30  Αναβλ
23-Μαρ 21:30-22:30  6-5 ΑΕΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 4-Μαϊ 21:30-22:30  Αναβλ
      ΡΕΠΟ: ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ      
             
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
25-Μαρ 17:30-18:30  13-7 SUNRISE – DESIGNERS 6-Μαϊ 17:30-18:30  0-2
25-Μαρ 18:30-19:30  18-7 TIFOZZI – ELECTRONET 6-Μαϊ 18:30-19:30  3-0
25-Μαρ 19:30-20:30  7-19 ΕΡΜΗΣ – VODKA JUNIORS 6-Μαϊ 19:30-20:30  4-5
25-Μαρ 20:30-21:30  6-3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ – ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 6-Μαϊ 20:30-21:30  5-6
25-Μαρ 21:30-22:30  Αναβλ. ΑΕΝ – AJAX FAMILY 6-Μαϊ 21:30-22:30  5-6
      ΡΕΠΟ: ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ      
             
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
30-Μαρ 17:30-18:30  3-0 TIFOZZI – SUNRISE 11-Μαϊ 17:30-18:30  3-0
30-Μαρ 18:30-19:30  0-3 ELECTRONET – ΕΡΜΗΣ 11-Μαϊ 18:30-19:30  0-5
30-Μαρ 19:30-20:30  6-6 ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 11-Μαϊ 19:30-20:30  10-4
30-Μαρ 20:30-21:30  6-5 VODKA JUNIORS – AEN 11-Μαϊ 20:30-21:30  3-1
30-Μαρ 21:30-22:30  6-5 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ – AJAX FAMILY 11-Μαϊ 21:30-22:30  12-2
      ΡΕΠΟ: DESIGNERS      
             
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE ΑΓΩΝΑΣ ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ SCORE
1-Απρ 17:30-18:30  3-2 ΕΡΜΗΣ – TIFOZZI 13-Μαϊ 17:30-18:30  10-8
1-Απρ 18:30-19:30  7-4 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ – DESIGNERS 13-Μαϊ 18:30-19:30  Αναβλ
1-Απρ 19:30-20:30  3-0 ΑΕΝ-ELECTRONET 13-Μαϊ 19:30-20:30  3-0
1-Απρ 20:30-21:30  6-7 AJAX FAMILY – ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 13-Μαϊ 20:30-21:30  4-6
1-Απρ 21:30-22:30  9-5 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ – VODKA JUNIORS 13-Μαϊ 21:30-22:30  4-4
      ΡΕΠΟ: SUNRISE      
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ
1 VODKA JUNIORS 43 123 77
2 TIFOZZI 40 120 68
3 ΠΡ. ΟΠΑΠ ΓΚΙΛΑΣ 40 95 91
4 ΚΑΦ. ΦΛΩΡΑ 37 123 74
5 ΕΡΜΗΣ 31 104 87
6 AJAX FAMILY 30 118 117
7 AEN 23 56 41
8 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 22 89 127
9 DESIGNERS 12 68 124
10 ELECTRONET 3 20 42
11 SUNRISE 3 94 80

Check Also

Η Τετράδα διαιτητών του σημερινού τελικού Κυπέλλου Κυκλάδων (Live Streaming)

Η Τετράδα διαιτητών του σημερινού τελικού Κυπέλλου Κυκλάδων (Live Streaming) Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση σήμερα …