Stoiximan Aegeanball: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (8/7)

Stoiximan Aegeanball: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (8/7)

Παρασκευή 8/7
10:00 – 12:00 | Γραμματεία | Ταυτοποίηση ομάδων U23, U35, U50, ELITE

FlexCar Hoops Arena

U11 | 10:00 | Final 8 | Thunderballs – Selection 2
U11 | 10:15 | Final 8 | Minions – Ατρόμητοι
U11 | 10:30 | Final 8 | Stars – Wild Dogs
U11 | 10:45 | Final 8 | ΑΟ Ερμούπολης 2 – Selection 1

ONEX Arena

U15 | 10:00 | Knock Out 1 | FPG – Πράμνος IBA
U15 | 10:15 | Knock Out 2 | No Name BC – The Daltons
U15 | 10:30 | Knock Out 3 | Pas Kala – Νικητής ΚΟ 1
U13 | 10:45 | Knock Out 1 | Shadows – Τετραπλή Απειλή
U13 | 11:00 | Knock Out 2 | Τα παικτρόνια – Τα κυλουδάκια

Stoiximan Arena Court 1

U19 | 10:00 | Όμιλος Α | Συνταξιούχοι – Syros Heat
U19 | 10:15 | Όμιλος Α | Big Hoops – Triple Crown
U19 | 10:30 | Όμιλος Α | Syros Heat – Big Hoops
U19 | 10:45 | Knock Out
U19 | 11:00 | Knock Out

Stoiximan Arena Court 2

U17 | 10:00 | Knock Out 1 | Μπάσχετοι – The Black & White
U17 | 10:15 | Knock Out 2 | Datoarxoi BC – Tα Πεταχτάρια
U17 | 10:30 | Knock Out 3 | Μαύρη Θύελλα – Νικητής KO 1
U17 | 10:45 | Final 8 | Δούκες – Νικητής ΚΟ 2
U17 | 11:00 | Final 8 | Scotch – Άμπαλοι
U17 | 11:15 | Final 8 | Οι Αμπάσκετοι – 18χτούρες
U17 | 11:30 | Final 8 | Νικητής ΚΟ 3 – Syros Stars

 

Γραμματεία

17:00 – 18:00 | Ταυτοποίηση ομάδων & παραλαβή εμφανίσεων U23, U35, U50, ELITE

FlexCar Hoops Arena

U23 | 18:00 | Όμιλος A | C.O.T – Selection 1
U23 | 18:15 | Όμιλος A | Daddydes – RAINMAKERS
U23 | 18:30 | Όμιλος A | Chemicals – 3D PARTY MEN
U23 | 18:45 | Όμιλος A | Selection 1 – 3D PARTY MEN
U23 | 19:00 | Όμιλος A | RAINMAKERS – Chemicals
U23 | 19:15 | Όμιλος A | C.O.T – Daddydes
U23 | 19:30 | Όμιλος A | Daddydes – Selection 1
U23 | 19:45 | Όμιλος A | Chemicals – C.O.T
U23 | 20:00 | Όμιλος A | 3D PARTY MEN – RAINMAKERS
U50 | 20:15 | Όμιλος A | XITZAZ – ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ
U50 | 20:30 | Όμιλος A | Οι μπασγκέτες – Γερόντια
U50 | 20:45 | Όμιλος A | ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ – Οι μπασγκέτες
U50 | 21:00 | Όμιλος A | ΚΟΛΛΗΤΟΙ – XITZAZ
U50 | 21:15 | Όμιλος A | Οι μπασγκέτες – ΚΟΛΛΗΤΟΙ
U50 | 21:30 | Όμιλος A | Γερόντια – ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

ONEX Arena

U35 | 18:00 | Όμιλος A | OKIO CAFE BAR – Selection 1
U35 | 18:15 | Όμιλος A | GREEN SHIRT – BLUE HARMONY
U35 | 18:30 | Όμιλος A | E.A.Y.K. B’ – LOCO VERANO
U35 | 18:45 | Όμιλος A | Selection 1 – LOCO VERANO
U35 | 19:00 | Όμιλος A | BLUE HARMONY – E.A.Y.K. B’
U35 | 19:15 | Όμιλος A | OKIO CAFE BAR – GREEN SHIRT
U35 | 19:30 | Όμιλος A | GREEN SHIRT – Selection 1
U35 | 19:45 | Όμιλος A | E.A.Y.K. B’ – OKIO CAFE BAR
U35 | 20:00 | Όμιλος A | LOCO VERANO – BLUE HARMONY
U50 | 20:15 | Όμιλος D | GAME CHANGERS – Selection 2
U50 | 20:30 | Όμιλος D | 85 Καράτια – SPORT 24
U50 | 20:45 | Όμιλος D | Seneca – Ε.Α.Υ.Κ. Α’
U50 | 21:00 | Όμιλος D | Selection 2 – Ε.Α.Υ.Κ. Α’
U50 | 21:15 | Όμιλος D | SPORT 24 – Seneca
U50 | 21:30 | Όμιλος D | GAME CHANGERS – 85 Καράτια

Stoiximan Arena Court 1

Elite | 18:00 | Όμιλος A | Only Fans – HEAD & SHOULDERS
Elite | 18:20 | Όμιλος A | Αγοράκια Λαίμαργα – Fantastic Four
Elite | 18:40 | Όμιλος A | HEAD & SHOULDERS – Fantastic Four
Elite | 19:00 | Όμιλος A | Only Fans – Αγοράκια Λαίμαργα
Elite | 19:20 | Όμιλος A | Αγοράκια Λαίμαργα – HEAD & SHOULDERS
Elite | 19:40 | Όμιλος A | Fantastic Four – Only Fans
U50 | 20:00 | Όμιλος B | ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ – GAUCHOS
U50 | 20:15 | Όμιλος B | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 1 – ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ
U50 | 20:30 | Όμιλος B | GAUCHOS – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 1
U50 | 20:45 | Όμιλος B | POP 84 – ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΝΗ
U50 | 21:00 | Όμιλος B | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 1 – POP 84
U50 | 21:15 | Όμιλος B | ΤΣΟΥΦΑΤΟΙ – GAUCHOS

Stoiximan Arena Court 2

U35 | 18:00 | Όμιλος B | BE4FUN – Karystos
U35 | 18:15 | Όμιλος B | HTTA TZAZ – KOBE FAMILY
U35 | 18:30 | Όμιλος B | REAL VERTIS – PETIT GANG
U35 | 18:45 | Όμιλος B | Karystos – PETIT GANG
U35 | 19:00 | Όμιλος B | KOBE FAMILY – REAL VERTIS
U35 | 19:15 | Όμιλος B | BE4FUN – HTTA TZAZ
U35 | 19:30 | Όμιλος B | HTTA TZAZ – Karystos
U35 | 19:45 | Όμιλος B | REAL VERTIS – BE4FUN
U35 | 20:00 | Όμιλος B | PETIT GANG – KOBE FAMILY
U50 | 20:15 | Όμιλος C | WARRIORS – Selection 1
U50 | 20:30 | Όμιλος C | LAST DANCE – Hustlers
U50 | 20:45 | Όμιλος C | BOOSTERS – ORLANDO TRAGIC
U50 | 21:00 | Όμιλος C | Selection 1 – ORLANDO TRAGIC
U50 | 21:15 | Όμιλος C | Hustlers – BOOSTERS
U50 | 21:30 | Όμιλος C | WARRIORS – LAST DANCE

Check Also

ΕΣΚ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων

ΕΣΚ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων Δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα της …