Home / Tag Archives: ΝΕΟΣ ΑΟΣ (page 10)

Tag Archives: ΝΕΟΣ ΑΟΣ

«Σε πρώτο πλάνο η Σύρος και τα παιδιά»

«Σε πρώτο πλάνο η Σύρος και τα παιδιά»… Ο προπονητής του ΑΟ Σύρου Χρήστος Ζαχαρίου και το μέλος της Διοίκησης του Νέου ΑΟΣ Πωλίνα Βουνάση παραχώρησαν μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο «ΛΟΓΟ». του Γιώργου Αλβέρτη Ο κ. Ζαχαρίου δεν έκρυψε την χαρά του για το γεγονός ότι αποτελεί …

Read More »

Μικτές: Το οριστικό πρόγραμμα των αγώνων στη Χίο (4-10/1)

Μικτές: Το οριστικό πρόγραμμα των αγώνων στη Χίο (4-10/1)… Διαβάστε εδώ τους ποδοσφαιριστές που θα δώσουν το παρών στους αγώνες ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ 2017-2018 (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Πέμπτη 04/01/18 13:00 Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – …

Read More »

Μικτές ομάδες: Οι εκλεκτοί του Μοστράτου για την Χίο

Μικτές ομάδες: Οι εκλεκτοί του Μοστράτου για την Χίο… Μικτές ομάδες: Οι αθλητές που επιλέχθηκαν για τους αγώνες προεπιλογής Εθνικών ομάδων… ΚΑΛΕΣΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΕΝΟΨΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ – ΝΕΩΝ ΑΠΟ 04 ΕΩΣ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΣΤΗ ΧΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ κ. ΜΟΣΤΡΑΤΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΤΑ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα υποδομών (16-17/12) μετά τις αλλαγές (K14-K12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα υποδομών (16-17/12) μετά τις αλλαγές (K14-K12) ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα υποδομών (16-17/12) μετά τις αλλαγές (K14-K12)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:45 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. ΚΥΡΙΑΚΗ 17 …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (Ανδρών-Κ14-Κ12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (Ανδρών-Κ14-Κ12)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (16-17/12)…

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (16-17/12)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Πρόγραμμα (8-10/12)

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Πρόγραμμα (8-10/12)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/12/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων-Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές

ΕΠΣ Κυκλάδων-Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/12/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΚΙΖΗΣ Κ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9-10/12)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (9-10/12)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/12/17 17:00 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – …

Read More »

Νίκη για το Νέο Α.Ο.Σ-Αποτελέσματα-βαθμολογίες πρωταθλημάτων υποδομών

Νίκη για το Νέο Α.Ο.Σ-Αποτελέσματα-βαθμολογίες πρωταθλημάτων υποδομών… Νικηφόρα συνέχισε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις ο Νέος Α.Ο Σύρου, καθώς για την 4η αγωνιστική του Α ομίλου του πρωταθλήματος Κ14, επικράτησε 8-1 των Κανονιέρηδων. Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου και τις βαθμολογίες των ομίλων. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η …

Read More »