ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (9-10/12)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Κυριακή 10/12/23 12:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/12/23 17:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 10/12/23 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 09/12/23 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
Κ-18 SEAJETS – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/12/23 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 10/12/23 12:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ.
8η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 10/12/23 13:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 10/12/23 14:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
9η αγωνιστική
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/12/23 19:00 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
5η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/12/23 17:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 17:00
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 16:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:30 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
2η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 09/12/23 20:30 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 09/12/23 19:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.

Check Also

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου που θα …