Τ.Ε Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων

Τ.Ε Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων

Τ.Ε Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων όπως αυτές ανακοινώθηκαν από την διοργανώτρια..

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
6/4/2024 10:30 ΑΣ Απόλλων Νάξου-ΑΟ Άνω Σύρου Γυναίκες ΔΑΚ Νάξου 3-0 (25-11,25-7,25-17)
6/4/2024 10:30 ΑΟ Πάρου-ΑΣΕ Νεωρίου Γυναίκες ΑΠΧ Μάρπησσας 0-3 (4-25,12-25,14-25)
6/4/2024 17:00 ΑΟ Φοίνικας Σύρου-ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου Γυναίκες Β’ΑΚΔΕ 3-0 (25-21,25-12,25-23)
6/4/2024 19:00 ΑΟ Θήρας-ΑΜΕΣ Νηρέας Κορίτσια Κ18 ΔΑΠΠΟΣ 3-0 (25-9,25-9,25-10)
7/4/2024 8:30 ΑΣΕ Νεωρίου Β’-ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου Κορίτσια Κ18 Β’ΑΚΔΕ 3-2 (25-20,25-23,26-28,19-25,15-11)
7/4/2024 9:30 ΑΜΣ Ζευς Φιλωτίου-Πανναξιακός ΑΟΝ Κορίτσια Κ16 ΔΑΚ Νάξου 1-3 (16-25,11-25,25-19,23-25)
7/4/2024 12:30 ΑΟ Θήρας-ΑΜΕΣ Νηρέας Κορίτσια Κ16 ΔΑΠΠΟΣ 3-0 (25-15,25-17,25-15)
7/4/2024 19:00 ΑΣΕ Νεωρίου-ΑΣ Απόλλων Νάξου Γυναίκες Β’ΑΚΔΕ 0-3 (19-25,18-25,17-25)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 2023-2024
ΑΝΔΡΕΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 4 9 9-3 225-171
2 ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 4 3 3-9 171-225
           
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ 10 29 30-3 805-483
2 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 10 23 26-10 793-654
3 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ 8 14 16-13 642-555
4 ΑΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ 9 9 11-21 590-744
5 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 7 0 2-21 333-569
6 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 6 0 1-18 312-473
           
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ 6 15 16-4 490-295
2 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 6 15 16-4 477-295
3 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 6 6 6-12 317-359
4 ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 6 0 0-18 115-450
           
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ 4 11 12-2 330-246
2 ΑΟ ΘΗΡΑΣ 4 7 8-6 307-281
3 ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 4 0 0-12 190-300
           
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ 6 16 18-1 474-181
2 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 5 12 13-4 402-226
3 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ 6 8 10-11 258-508
4 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 5 7 8-9 341-260
5 ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 8 0 0-24 0-600
           
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΟ ΘΗΡΑΣ 10 28 29-5 807-563
2 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ 10 26 28-5 800-479
3 ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 12 24 25-13 848-725
4 ΑΣ ΙΟΥ 8 9 11-15 523-541
5 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9 9 9-19 500-642
6 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 9 6 6-21 485-624
7 ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 10 0 0-30 363-750
           
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Α’ 6 15 16-3 441-306
2 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ 4 12 12-1 317-150
3 ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ 5 6 6-10 271-366
4 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 2 0 0-6 119-151
5 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ Β’ 5 0 1-15 214-389
           
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β ΣΕΤ ΠΟΝΤΟΙ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ Α’ 4 12 12-0 300-137
2 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 4 12 12-2 340-217
3 ΑΟ ΘΗΡΑΣ 7 12 13-10 486-446
4 ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 5 6 8-10 348-410
5 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ Β’ 7 3 4-18 335-521
6 ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ 5 3 4-13 305-387

Check Also

Βόλεϊ Κ18: Τρίτη θέση για το Φοίνικα (Βίντεο)

Βόλεϊ Κ18: Τρίτη θέση για το Φοίνικα (Βίντεο) Μετά τις Γυναίκες και η ομάδα Κ18 …