Ανακοίνωση Α.Ο Σύρου

Η επίσημη ανακοίνωση του Α.Ο Σύρου για τα αποτελέσματα των εκλογών…

 

Με την ψηφοφορία των φίλων και Μελών του “ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο.ΣΥΡΟΥ” , την Κυριακή 30 Ιουλίου 2017 , αναδείχθηκε το νέο Δ.Σ. και η Εξελεγκτική Επιτροπή του Α.Ο.ΣΥΡΟΥ.

Πρώτος σε σταυρούς προτίμησης αναδείχθηκε ο Πρόεδρος της ομάδας Φώσκολος Γεώργιος και ακολουθούν η Δικηγόρος Θεοδώρα (Δώρα) Καρτάνου και ο απερχόμενος Αντιπρόεδρος Ραουζαίος Πέτρος.

 

Ψήφισαν: 43 άτομα

Έγκυρα:   43 ψηφοδέλτια

Άκυρα – Λευκά: 0 ψηφοδέλτια

 

Τα αποτελέσματα με σειρά σταυροδοσίας.

 

1ος Φώσκολος Γεώργιος: 38 ψήφοι

2η Θεοδώρα (Δώρα) Καρτάνου: 32 ψήφοι

3ος Ραουζαίος Πέτρος: 29 ψήφοι

4ος Φαρδέλας Γεώργιος: 25 ψήφοι

5ος Μακρυωνίτης Αντώνιος: 23 ψήφοι

6ος Χατζαντώνης Γεώργιος: 18 ψήφοι

7η Κοντοσταύλου Μαρία: 17 ψήφοι

8ος Καλυμιώτης Σταμάτιος: 16 ψήφοι

9ος Τσιτσιούμης Μιχαήλ: 16 ψήφοι

10ος Μανουδάκης Κυργιάκος του Γ.: 15 ψήφοι

11ος Καλούδης Κων/νος: 14 ψήφοι

12ος Ρούσσος Κων/νος (Θεόφιλος): 14 ψήφοι

13ος Μαραγκός Νικόλαος: 10 ψήφοι

14ος Μπουλούμπασης Αχιλλέας: 10 ψήφοι

15η Νομικού Στυλιανή: 8 ψήφοι

 

Εξελεγκτική Επιτροπή

1ος Μπαλτάς Ιάκωβος: 24 ψήφοι

2ος Σαρτζετάκης Δημήτριος: 21 ψήφοι

3η Ακρίβου Βασιλική: 16 ψήφοι

4ος Γεράρδης Νικόλαος: 13 ψήφοι

5ος Μπαλτάς Ελευθέριος: 12 ψήφοι

 

Κατά την καταμέτρηση των ψήφων παρουσιάστηκαν 3 ισοψηφίες στις [8] Καλυμιώτης Σταμάτιος με την θέση [9] Τσιτσιούμη Mιχαήλ , στις θέσεις [11] Καλούδης Κων/νος με  τη θέση [12] Ρούσσο Κων/νο και στις θέσεις [13] Μαραγκός Νικόλαος με τη θέση [14] Μπουλούμπασης Αχιλλέας.

 

Μετά από κλήρωση 8ος εκλέγεται ο κος Τσιτσιούμης Μιχαήλ

9ος εκλέγεται ο κος Καλυμιώτης Σταμάτιος

11ος εκλέγεται ο κος Ρούσσος Κων/νος

12ος εκλέγεται ο κος Καλούδης Κων/νος

13ος εκλέγεται ο κος Μαραγκός Νικόλαος

14ος ΔΕΝ εκλέγεται ο κος Μπουλούμπασης Αχιλλέας

 

Επομένως για το Διοικητικό Συμβούλιο τακτικοί εκλέγονται οι κάτωθι

 

1ος   Φώσκολος Γεώργιος

2η    Καρτάνου (Δώρα) Θεοδώρα

3ος   Ραουζαίος Πέτρος

4ος   Φαρδέλλας Τζώρτζης

5ος   Μακρυωνίτης Αντώνιος

6ος   Χατζαντώνης Γεώργιος

7η      Κοντοσταύλου Μαρία

8ος   Τσιτσιούμης Μιχαήλ

9ος   Καλυμιώτης Σταμάτιος

10ος Μανουδάκης Κυργιάκος

11ος Ρούσσος Κων/νος (Θεόφιλος)

12ος Καλούδης Κων/νος

13ος Μαραγκός Νικόλαος

 

Αναπληρωματικά Μέλη

14ος Μπουλούμπασης Αχιλλέας

15η Νομικού Στυλιανή

 

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή τακτικοί εκλέγονται οι κάτωθι

 

1ος Μπαλτάς Ιάκωβος

2ος Σαρτζετάκης Δημήτριος

3η Ακρίβου Βασιλική

 

Αναπληρωματικά Μέλη

 

1ος    Γεράρδης Νικόλαος

2ος    Μπαλτάς Ελευθέριος

 

Το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο , θα συνεδριάσει τις προσεχείς ημέρες για να σχηματιστεί σε σώμα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (20/4)

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (20/4) Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η …