ΝΕΟΣ ΑΟΣ

Την Δευτέρα 15 Απριλίου οι κληρώσεις για τα τελικά των Κ14, Κ16 και Κ12

Την Δευτέρα 15 Απριλίου οι κληρώσεις για τα τελικά των Κ14, Κ16 και Κ12 Μέσω ανακοίνωσής της η ΕΠΣ Κυκλάδων γνωστοποίησε πως οι κληρώσεις για τα τελικά των Κ14, Κ16 και Κ12, θα διεξαχθούν την προσεχή Δευτέρα 15 Απριλίου στις 13:00, στα γραφεία της. Η ανακοίνωση της ΕΠΣ Κυκλάδων αναφέρει: …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (13-14/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (13-14/4)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ 5ων ΟΜΑΔΩΝ  (1η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 13/04/19 19:00 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΚΟΥΚΑ Α. 3-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ  (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Το οριστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (5-7/4)

Πρωταθλήματα υποδομών: Το οριστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6-7/4)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ  (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 05/04/19 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6-7/4)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6-7/4)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 4ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ  (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 07/04/19 13:30 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (23-24/3)

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (23-24/3) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 22/03/19 20:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 2-7 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα …

Read More »

Το Hermes Cup επιστρέφει!!!!

Το Hermes Cup επιστρέφει!!!! Άλλη μια πετυχημένη διοργάνωση ακαδημιών επιστρέφει. Το Hermes Cup ετοιμάζεται να ανοίξει τις πύλες του και να υποδεχτεί τα παιδιά των ακαδημιών σε ένα «σούπερ» ποδοσφαιρικό τετραήμερο. 19-22 Απριλίου στις εγκαταστάσεις του Multiaction στον Πάγο. Το Syros-Sports.gr θα στηρίξει τις προσπάθειες των παιδιών και να είναι …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τρεις αγώνες στο σημερινό πρόγραμμα (22/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τρεις αγώνες στο σημερινό πρόγραμμα (22/3) Με 3 αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομών συνεχίζεται σήμερα Παρασκευή, η αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων…Δείτε παρακάτω τον πίνακα της ΕΠΣ Κυκλάδων όπως αυτός έχει ανακοινωθεί… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ  …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα μέχρι 31 Μαρτίου (23-31/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα μέχρι 31 Μαρτίου (23-31/3) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 4ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ  (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:00 2. Μ.Ε.Α.Σ. …

Read More »

Οι ποινές της πειθαρχικής επιτροπής (15/3)

Οι ποινές της πειθαρχικής επιτροπής… Δείτε τις ποινές της πειθαρχικής επιτροπής της ΕΠΣ Κυκλάδων για τους αγώνες που έγιναν 8-10 Μαρτίου 2019.

Read More »